Papírnictví

Jako první obchod prodáváme od pátka 7.6. stolní kalendář Jizerské hospody 2014 doplněný opět o texty pání Kláry Hoffmanové a od stejného nakladatele i nástěnný kalendář Jizerky 2014. Tento sortiment lze v případě zájmu zaslat i na dobírku. Stolní kalendář stojí 110kč a nástěnný 189kč.

 

Sortimen školních a kancelářských potřeb je naší vlajkovou lodí. Jedná se o obor, který jediný nejde "okecat", ale je potřeba odborné vzdělání nebo delší zaučení. V tomto oboru, na rozdíl od sortimentu hraček, převládají české výrobky od firmy Centropen, Koh-i-noor a různé papírny jako např. Papírny Brno a.s. Tyto firmy jsou i velmi vyhledávané zahraničními zákazníky, kde věhlas těchto firem je ceněn více než u českého zákazníka. Myslím, že jsme komplexní prodejna papírnictví, kde najde své potřeby podnikatel, úřední i školák.

Dovolím si zmínit jen několik zajímavostí ze sortimentu: pexesa Rozhledny Liberecka, Ozubnicová trať Tanvald-Kořenov, Socialistická auta, pastelky trojhranné silné DUHOVÉ od firmy Koh-i-noor ( hit května 2013 ), lampiony štěstí. Každoročně od června prodáváme kalendáře - rád bych upozornil na náš nejprodávanější od nakladatelství Buk, stolní kalendář s historickými fotografiemi, doplněný o texty MVDr. Kláry Pospíšilové, a nástěnné kalendáře Jizerek.

 

Nejprodávanější